Kancelaria Mikulski i Wspólnicy doceniona w międzynarodowych rankingach

Kancelaria Mikulski i Wspólnicy została w 2018 roku doceniona przed dwa najbardziej prestiżowe, międzynarodowe rankingi w branży prawniczej – Chambers Europe 2018 oraz Legal 500 EMEA 2018. W rankingach tych mają możliwość znaleźć się jedynie kancelarie i prawnicy, cieszący się wieloletnim, potwierdzonym przez licznych klientów i współpracowników zaufaniem w branży.
Ranking Legal 500 EMEA 2018 oparty jest na indywidualnych opiniach klientów, wywiadach z prawnikami, ich wypowiedziach oraz pracy researcherów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kancelarie są w nim oceniane w podziale geograficznym oraz według poszczególnych dziedzin prawa. Ranking EMEA obejmuje kraje Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Kancelaria Mikulski i Wspólnicy została doceniona m.in. w takich specjalizacjach jak: rozwiązywanie sporów, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo budowlane i nieruchomości, odszkodowania czy windykacja.
Ponadto wspólnik zarządzający kancelarią mecenas Andrzej Mikulski został nagrodzony w międzynarodowym rankingu prawników Europe’s Best Lawyers and Law Firms Chambers and Partners 2018 w kategorii rozwiązywania sporów. Takie wyróżnienie otrzymał również w latach poprzednich.
Więcej informacji o tych wyróżnieniach oraz o kancelarii można znaleźć na stronie: http://www.mikulski.krakow.pl