Wielkanoc w Loży Małopolskiej BCC

W dniu 16 kwietnia 2019 roku w Hotelu Kossak w Krakowie członkowie Loży Małopolskiej spotkali się na corocznym uroczystym spotkaniu wielkanocnym.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem przez Kanclerza Loży Małopolskiej BCC Marka Piwowarczyka wszystkich obecnych gości oraz wręczeniem nagród i wyróżnień. Medal Europejski za Plaster na odciski z kwasem salicylowym otrzymała firma Langsteiner Sp. z o.o. oraz jej Prezes, Pani Alicja Langsteiner, za kontenerową zabudowę urządzeń Medal Europejski, jak również Pierwszy oraz Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu otrzymała firma Elsta Sp. z o.o. oraz jej Prezes, Pan Jacek Stankiewicz. Pan Wiesław Skimina odebrał  Dziewiąty Diament dla firmy Elektrimont Sp. z o.o. Wiceprezes Zarządu Targi w Krakowie,  Pan Paweł Nikliński odebrał Nominację do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2018, natomiast w imieniu Prezes firmy FARMONA Sp. z o.o. Pani Marii Waliczek, Nominację odebrał Pan Krzysztof Larysz.
Następnie Kanclerz złożył serdeczne podziękowania, w imieniu wszystkich członków Loży, zaproszonej na spotkanie Pani Anecie Krzyszkowskiej-Pyrcz, Głównemu Inwentaryzatorowi Muzeum Narodowego w Krakowie za  organizację Spotkań w Muzeum i jej zaangażowanie w to przedsięwzięcie.

Po uroczystościach , Kanclerz Loży złożył wszystkim gościom serdeczne życzenia wielkanocne oraz zaprosił do świątecznego stołu. Zebrani podzielili się Świątecznym Jajkiem oraz smakowali tradycyjne potrawy, kontynuując rozmowy na temat aktualnych wydarzeń i bieżących spraw biznesowych.