AKTUALNOŚCI

Zaproszenie na Spotkanie z Prezesem BCC Markiem Goliszewskim

Szanowni Państwo

Uprzejmie zapraszamy na specjalne spotkanie członków Loży Małopolskiej BCC, które odbędzie się wyjątkowo w piątek 25 maja w Hotelu Kossak w Krakowie, Plac Kossaka 1, VI piętro o godz. 15.00.

Gościem spotkania będzie Prezes BCC Marek Goliszewski.

Temat spotkania: „Najważniejsze szanse i zagrożenia dla przedsiębiorców w latach 2018-2019 oraz wynikające z nich główne zadania dla Loży Małopolskiej BCC i BCC”.

Po spotkaniu odbędzie się koktajl, który będzie okazją do przeprowadzenia indywidualnych rozmów z naszym Gościem.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa: e-mail: biuro@bccmalopolska.pl lub tel.: +48 509-435-125; (012) 353-79-99.

Finał konkursu „Firma Dobrze Widziana”

26 kwietnia 2018 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyło się rozstrzygnięcie IX edycji konkursu Firma Dobrze Widziana, którego celem jest promowanie firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej. Tytuł „Firma Dobrze Widziana” może otrzymać każdy członek Business Centre Club – przedsiębiorstwo prywatne, państwowe lub jego oddział.
W konkursie nagrodzono 62 firmy. W uroczystości, obok laureatów, uczestniczyli członkowie Kapituły konkursu oraz osoby związane z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. Wśród nagrodzonych firmy znalazły się również przedsiębiorstwa z Loży Małopolskiej BCC.
Nagrodę „Firmy Dobrze Widzianej” otrzymali: ASTOR Sp. z o.o., AUSTROTHERM Sp. z o.o. oraz ERBET Sp. z o.o.
Po uroczystości wręczenia nagród, zebrani goście uczestniczyli w panelu dyskusyjnym dzieląc się własnymi przykładami w jaki sposób działają lokalnie w obszarze społecznego zaangażowanie.
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małopolska Nagroda Rynku Pracy – Posiedzenie Kapituły Konkursowej

W dniu 17.01.2017 r. odbyło się posiedzenie Kapituły Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy, w którym uczestniczył członek Kapituły, Przewodniczący Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy Marek Piwowarczyk. Obradom Kapituły przewodniczył Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys. Po dyskusji Kapituła w tajnym głosowaniu dokonała wyboru laureatów w dwóch kategoriach: Osobowość Rynku Pracy oraz Małopolski Pracodawca Roku. Wyróżnienia zostaną wręczone laureatom podczas Małopolskiej Konferencji Publicznych Służb Zatrudnienia 5 lutego br.